Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Qatar

Nemovitost na prodej v Kataru

Katar je země na arabském poloostrově, jejíž území zahrnuje vyprahlou poušť a dlouhé pobřeží pláží a dun v Perském zálivu. Na pobřeží je také hlavní město Dauhá, známé svými futuristickými mrakodrapy a avantgardní architekturou inspirovanou starodávnou islámskou tradicí. Katar hraničí na jih se Saúdskou Arábií a je jinak obklopen Perským zálivem. Trh s nemovitostmi v Kataru se teprve nedávno otevřel ne-Kataru. Cizinci mohou nakupovat nemovitost k prodeji v Kataru pouze v určitých určených oblastech.

Jednou z výhod nákupu nemovitosti k prodeji v Kataru je, že majitelé mají za určitých podmínek automaticky nárok na pobytové vízum pro sebe a svou nejbližší rodinu.

I přes obtížnou geopolitickou situaci se země nadále zaměřuje na realizaci nových a neustále se zlepšujících nabídek nemovitostí. To je podporováno vývojem nemovitostí plánovaným jako host na mistrovství světa ve fotbale 2022 FIFA.

Trh s nemovitostmi prošel v uplynulém roce mnoha změnami, a přestože se akcie stále začínají uvádět, v důsledku hospodářské klima a další nabídky nemovitostí existuje značný tlak na snižování cen. Pronajímatelé a majitelé reagují na tuto dynamiku, aby zajistili nejlepší cenu, zatímco se liší od jiných podobných nabídek nemovitostí tím, že nabízejí měsíce bezplatného pronájmu a bezplatné účty za energie.

Investoři do nemovitostí na prodej v Kataru dokázali vydělávat na dlouhodobých kapitálových ziscích, zatímco jiní nyní využívají příležitost začít hledat svůj další domov, jakmile bude nemovitost přístupnější.

Zlepšování domů, přestěhování se do více žádoucích oblastí a dokonce i vstup do nemovitosti poprvé se pro mnoho lidí stává realitou. To znamená, že zatímco provize mohou mít nižší peněžní hodnotu, objem transakcí zůstává silný s potenciálem dalšího růstu.

Očekává se, že nový zákon o zahraničních nemovitostech zvýší prodej rezidenčních a komerčních nemovitostí v Kataru a zvýší přímé zahraniční investice. Dalším efektem by mohlo být zvýšení zahraničních aktiv zakládajících regionální základny v Kataru.

Pro ty, kteří hledají nemovitost na prodej v Kataru centrálně umístěnou ve více než jedné komunitě, spíše než v novém a velkoměstském stylu, nabídne Mushireb perfektní kombinaci.

Lusail a Msheireb jsou dobrými příklady nových a atraktivních oblastí pro zákazníky v Kataru. Zájem o tyto oblasti a další rozvíjející se čtvrti, jako jsou Al Sakhama a Umm Salal, zaznamenal trvalý nárůst zájmu spotřebitelů.

Nejoblíbenějšími oblastmi jsou nadále apartmány The Pearl, Al Sadd a West Bay a vily Al Waab a Abu Hamour. Pokud jde o prodejní trh, The Pearl je stále na prvním místě v seznamu spolu s West Bay a West Bay Lagoon.

  •  
    Katar: průvodce a důvody investovat do cihel

    Katar: průvodce a důvody investovat do cihel   Pokud slyšíte o Kataru, nemůžete si představit okamžitě skvělou a nesmírně bohatou zemi ze všech hledisek. Perfektní spojení mezi moderností a tradicí, glitz a nadbytek spolu s minimálním a jedinečným stylem. Může to být ideální cíl pro skut ...

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 38474

Prodat Jiné (Podnikání), Qatar, Ad Dawhah, Ad Dawhah, vilnius

3,848,250.00CZK
Prodat
Jiné (Podnikání)

6500 m²
Prodej projektu nápad, stavební loď - pro SAE, Katar. (INVESTORY / KUPUJÍCÍ) Já
Cod. 13402

Prodat Třípokojový, Qatar, Al Ghuwariyah, The Pearl Island, The Pearl Island

18,750,429.92CZK
Prodat
Třípokojový

130 m²
Další podrobnosti budou k dispozici na vyžádání vážné.
UNAVAILABLE
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB